**CrAzY-MaNiA**
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

**CrAzY-MaNiA**

Upoznavanje, druzenje, muvanje, chat, zabava, i josx mnogo togaaa was ocxekuje na www.crazymania.forum8.biz
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 ''Kad macxke nema kucji...

Ići dole 
AutorPoruka
**TiXy**
Admin
Admin
**TiXy**


Broj poruka : 137
Datum upisa : 28.11.2009
Godina : 27
Lokacija : Na owom 4umu =)

''Kad macxke nema kucji... Empty
PočaljiNaslov: ''Kad macxke nema kucji...   ''Kad macxke nema kucji... Icon_minitimeNed Nov 29, 2009 2:27 pm

...misevi kolo vode'' , kaze stara poslovica.

Primer je iz jednog casopisa...
Macka otputuje, sta nam mis radi? Koristi vreme u potpunosti ,posveti se prijateljima, nijedno vece nije kod kuce, nikome ne polaze racune i radi sve sto pozeli.
Drugi slucaj : macak otputuje, (e sad kaze autor teksta) , svaka prava misica ce prvo pospremiti stan, pa onda sebe, frizer, manikir, citati knjige, gledati filmove, uzivati u toploj kupki, caskati s drugaricama...

Da li su ovo stereotipi i kako bi ste vi proveli vase vreme?

Ja mislim da kucne poslove ne bih radila jer ih mogu raditi i kada je on tu. A sto se ostalog tice...hmmmm... mislim da bi krenula od jedne umirujuce kupke iz casu dobrog crnog vina, a onda bi mi neka ideja vec pala na pamet...
Nazad na vrh Ići dole
https://crazy-mania.serbianforum.info
 
''Kad macxke nema kucji...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
**CrAzY-MaNiA** :: Everything :: Just for woman/girls-
Skoči na: