**CrAzY-MaNiA**
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

**CrAzY-MaNiA**

Upoznavanje, druzenje, muvanje, chat, zabava, i josx mnogo togaaa was ocxekuje na www.crazymania.forum8.biz
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 zabrana druzxenja sa nekim osobama

Ići dole 
AutorPoruka
**TiXy**
Admin
Admin
**TiXy**


Broj poruka : 137
Datum upisa : 28.11.2009
Godina : 27
Lokacija : Na owom 4umu =)

zabrana druzxenja sa nekim osobama Empty
PočaljiNaslov: zabrana druzxenja sa nekim osobama   zabrana druzxenja sa nekim osobama Icon_minitimeNed Nov 29, 2009 2:43 pm

Da li Wam se nekada desilo da Wam roditelji, prijatelji ili bilo ko drugi kaze nesto slicno owome: "Nemoj da se druzis sa njim, nije nas?!".

Imam nekoliko drugara koji nisu moje nacoinalnosti, pa sta?! Prija mi njihowo drustwa, wolim da prowodim wreme da njim, da se druzimo!

Neki drugari mi cesto gowore da se klonim tog drustwa, a ni sami ne znaju razlog zbog koga bih to radila, jednostawno, nisu Srbi... Ali ja to tako ne gledam! Wazno mi je da mi prija njihowo drustwo!

Mama me je i weceras nazwala jer me je widela u njihowom drustwu, rekla mi je da istog trena se stworim kod kuce, a kada sam dosla, rekla mi je da dodjem zbog nekog skroz glupog razloga, a skontala sam i sama sta je razlog...

Da li i Wi kao moja mama i moji drugari gledate na swe owo???
Nazad na vrh Ići dole
https://crazy-mania.serbianforum.info
 
zabrana druzxenja sa nekim osobama
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
**CrAzY-MaNiA** :: Everything :: Teen Klub-
Skoči na: