**CrAzY-MaNiA**
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

**CrAzY-MaNiA**

Upoznavanje, druzenje, muvanje, chat, zabava, i josx mnogo togaaa was ocxekuje na www.crazymania.forum8.biz
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Umeti woleti

Ići dole 
AutorPoruka
**TiXy**
Admin
Admin
**TiXy**


Broj poruka : 137
Datum upisa : 28.11.2009
Godina : 27
Lokacija : Na owom 4umu =)

Umeti woleti Empty
PočaljiNaslov: Umeti woleti   Umeti woleti Icon_minitimeNed Nov 29, 2009 2:46 pm

Besmrtna ptica ljubavi oduzme vam srce svojom pesmom. Cujete njen glas, i sledite ga. On je jaci od vas. Prelep je, govori jezikom izgubljene zemlje, izgubljenog raja, onim jezikom kojim su progovorili prvi muskarac i prva zena kad su otvorili svoje nevine oci u Raju.

Ljubav je iskupljenje za mene, uvek probudi ono najbolje i najgore u meni. Moju svetlost i moju tamu. Umirem za drugog ovakav kakav sam i radjam se ponovo drugaciji. I nema pogresne ljubavi kod mene, sve su prave, i kad prodju, a prolaze sporo, ostaju u mom srcu kao otkljucana kapija neceg sto je ostalo nedoreceno, neispricano, neiskazano.

U sustini sam covek praznih saka. Ne donosim nikom nista kad volim, na zalost, samo sledim tu besmrtnu pticu ljubavi, sledim svoje cudno srce ma kud me ono vodi, makar i do samih kapija pakla. I ne ostavljam nista iza sebe, samo sprzenu zemlju, spaljeno nebo, zabranjeni grad.

Voleo bih da umem da volim, da naucim jezik ljubavi, da govorim njim i nebu, i zemlji i ljudima. Najvise onoj koju zavolim. Onako kako ga i cujem, onako kako peva besmrtna ptica ljubavi.

Kako volis kad volis?
Nazad na vrh Ići dole
https://crazy-mania.serbianforum.info
 
Umeti woleti
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
**CrAzY-MaNiA** :: Everything :: Ljubaw-
Skoči na: