**CrAzY-MaNiA**
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

**CrAzY-MaNiA**

Upoznavanje, druzenje, muvanje, chat, zabava, i josx mnogo togaaa was ocxekuje na www.crazymania.forum8.biz
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Kad shvatite da ''pravi prijatelj'' nije čak ni prijatelj

Ići dole 
AutorPoruka
**TiXy**
Admin
Admin
**TiXy**


Broj poruka : 137
Datum upisa : 28.11.2009
Godina : 27
Lokacija : Na owom 4umu =)

Kad shvatite da ''pravi prijatelj'' nije čak ni prijatelj Empty
PočaljiNaslov: Kad shvatite da ''pravi prijatelj'' nije čak ni prijatelj   Kad shvatite da ''pravi prijatelj'' nije čak ni prijatelj Icon_minitimeNed Nov 29, 2009 4:20 pm

Kod mene je pravilo-nek je i jedan, ali nek je pravi!

Do skoro sam smatrao da imam 6 pravih prijatelja, ali dve drugarice su pokazale da one nisu ni prijatelji, a kamoli ''pravi''. Stavio sam ih na probu i pokazalo se kao tačno. Znate one trenutke kad uđete u sobu, a one šapuću pa se naglo izmiču jedna od druge i zaključuju svoj razgovor neutralnim rečima i smeškaju se, a na pitanje ''Čemu?'' daju najgluplji mogući odgovor. I vi zažmurite na to, ali znate...

Ne želim takvo prijateljstvo! Ali sad imam problem kako da ih istisnem kad sam ih uveo u svaki segment svog života i gde god se okrenem one su tu. A neću da budem grub, samo hoću polako da se udaljim od njih jer mi više ne prija njihovo društvo.

Šta da uradim? Šta biste vi uradili da shvatite da onaj sa kim se družite ne zaslužuje vaše poverenje?
Nazad na vrh Ići dole
https://crazy-mania.serbianforum.info
 
Kad shvatite da ''pravi prijatelj'' nije čak ni prijatelj
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Da li was je prijatelj nekada iznewerio

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
**CrAzY-MaNiA** :: Everything :: Prijateljstwo-
Skoči na: